Oddíl FILII na semifinále MIA Festivalu

06 kvě

Děvčata z oddílu aerobiku mají za sebou další závody. Jednalo o semifinále MIA Festivalu, kterého se zúčastnily 13.4. v Táboře a 1.5. v Českém Krumlově.

Na obou závodech byly vypsány všechny soutěžní kategorie - Groups, O Pohár a One in group. Z těchto závodů se mohla děvčata kvalifikovat na velké finále MIA Festivalu do Prahy.

Závody v Táboře odstartovala děvčata ze sportovního aerobiku v soutěži "O Pohár" . Další na řadě byly naše týmy Black cat, Barbie step a Demons a zajímalo nás jak si  povedou mezi jinými závodními kluby. Všechny týmy své sestavy předvedly na výbornou a tak nás konečné výsledky trochu nemile překvapily. Na závěr si některá děvčata zacvičila ještě v soutěži jednotlivců "One in group".

Vaness Matoušová (15-20 let) 6. místo

Další semifinálové kolo v České Krumlově mělo stejný formát jako v Táboře. Děvčata ze sportovního aerobiku to měla jako oddílové závody a představily se proti sobě. Týmy do svých vystoupeních daly opravdu vše a bylo znát, že tentokrát si medaile nenechají proklouznout. To se také povedlo a navíc si všechna děvčata i týmy vybojovaly postup na velké finále.

Ellen Kotýnková (7-10 let) - 6. místo

Poslední semifinálové kolo pro týmy bude 8.5 v Českých Budějovicích.

11.5.2024 nás čeká první finále v kategorii "O Pohár" a 1.6.2024 mají své finále naše týmy.