XVII. všesokolský slet 2024

24 kvě
XVII. všesokolský slet 2024

Naši Tělocvičnou jednotu Sokol Hluboká nad Vltavou budeme na blížícím se XVII. všesokolském sletu reprezentovat hned ve dvou skladbách: Rocková symfonie a Fitness. Obě skupiny se od října loňského roku scházejí každou neděli v hlubocké sokolovně pod vedením Jitky Hubingerové.

První velké vystoupení proběhne v sobotu 8. 6. 2024 na Sokolském ostrově - stadionu v Českých Budějovicích, kde Sokolská župa Jihočeská pořádá krajský slet.
Program začíná v 15.30 slavnostním zahájení a od 16 hodin jdou za sebou postupně všechna vystoupení hromadných sletových skladeb. Ukončení se předpokládá v 18 hodin.
Vstupné na tuto akci je 100,- za dospělého a 50,- Kč děti od 5 do 18 let a důchodci. Bližší informace na plakátu nebo viz QR kód.
Hlavní program nás čeká v týdnu od 29. 6. do 5. 7., kdy se sjedou sokolové do Prahy, aby 4. a 5. 7. předvedli své sletové skladby společně ve Fortuna Areně v pražském Edenu.
Sletového týdne se zúčastní zhruba 20 000 cvičenců, nejen z Česka, ale i ze zahraničí, například z USA, Brazílie, Německa a Rakouska. Do akce je zapojeno všech 14 krajů, kde se uskuteční víc než tři desítky oblastních a krajských sletů. Sokolové připravili 12 sletových skladeb pro všechny věkové kategorie.

Vstupenky jsou k dispozici prostřednictvím portálu Ticketportal - https://www.ticketportal.cz/…let

Přijďte nás podpořit do Českých Budějovic i do Prahy. Slet spojuje!

za sokolíky,
sestra Lucka Jozová