Baby olympiáda

14 čen

30.5. 2024 proběhl ve sportovním areálu při ZŠ na Hluboké další ročník sokolské Baby olympiády.  Předškolní děti z oddílu všestranné sportovní přípravy pod vedením Jany Divišové si svým sportovním úsilím vysoutěžily sokolskou medaili.

Děti soutěžily dle věkových skupin ve čtyřech disciplínách (sprint, skok, hod, běh 150m) . Z každé disciplíny získaly body a jejich součet rozhodl, jakou medaili si nakonec zasloužily.

Blahopřání patří všem dětem, které se s velkou snahou a radostí zúčastnily sportovního klání, poděkování patří  jejich rodičům, kteří je v tomto snažení podporují. Za perfektní fotodokumentaci vděčíme fotografovi Zbyňku Novotnému, za skvělou pomoc při organizaci akce děkuji Lucii Divišové, Sabině Fraňkové, Kláře Horké, Sáře Hubingerové, Vanese Matoušové, Lauře Matoušové, Zuzaně Maikové, Kateřině Lískovcové a Anně Lískovcové. ZŠ Hluboké nad Vltavou děkujeme, že můžeme využívat v jarních měsících atletický ovál k tréninkům.

Sponzorsky nás podpořili E-sportshop.cz a firma Wedos.